Často kladené otázky

AKÝ JE MINIMÁLNY VEK ÚČASTNÍKOV?

Rodiny s deťmi sú u nás srdečne vítané nakoľko práve deti často bývajú silným článkom tímu a vedia prekvapiť. Pre aktívnu hru odporúčame, aby deti od 10 do 15 rokov boli sprevádzané dospelou osobou. Vekový strop u nás nie je limitovaný.

ČO BY SME MALI VEDIEŤ?

Nie je potrebné mať nijaké špeciálne znalosti. Hra je jazykovo nezávislá, vyžaduje len základné znalosti. Napriek tomu je výhodou mať v tíme aspoň jednu osobu so základnými znalosťami slovenčiny či angličtiny. Dôležité je využívať intuíciu, logické myslenie, deduktívne uvažovanie a schopnosť pozerať sa na veci z iného pohľadu.

ČO KEĎ NEBUDEME VEDIEŤ AKO ĎALEJ?

Počas hry ste neustále sledovaní vaším tvorcom hry, ktorý zodpovedá za Váš herný zážitok. Pokiaľ to bude potrebné, dá Vám len indíciu alebo nápovedu. Nie je nič čoho by ste sa mali obávať.

ČO AK BUDEME POTREBOVAŤ OPUSTIŤ MIESTNOSŤ POČAS HRY?

Samozrejme, pokiaľ potrebujete opustiť priestor z akéhokoľvek dôvodu, Váš tvorca hry bude pripravený okamžite pre Vás otvoriť dvere.

MÔŽEM KÚPIŤ HRU PRE NIEKOHO AKO DARČEK?

V prípade, že pre Vašich blízkych, rodinu či kolegov hľadáte netradičný, špeciálny darček, ponúkame možnosť zakúpenia darčekovej poukážky.

JE POTREBNÉ PRI REZERVÁCIÍ PLATIŤ VOPRED?

Pri rezervácii nevyžadujeme žiadnu zálohu ani platbu vopred. Za hru sa platí až na mieste.

Kontakt
Partneri

Apartman Liptov city